FACEBOOK
STATYSTYKI
Uzytkownicy
WszystkichDzisiaj
28428665
Torrentow
WszystkichDzisiaj
18425229
Warez
WszystkichDzisiaj
532520
GRY > PC >

  • *
Głosów: 0
(27-04-2008)
Dodał: Krychu
Rozmiar: 3.06 GB
Seed: 20
Peer: 20
Komentarzy: 0

Hidden and Dangerous: Antologia [PL] [DVD]

Kategoria: GRY -> PC
Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 2
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2012-06-01 10:59:56
OPIS
producent: Illusion Softworks
wydawca: Take 2 Interactive
kategoria: gry akcji / taktyczna

Data Premiery:
Świat: 19 maja 2006
Polska: 19 maja 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512MB RAM, 128 MB akcelerator 3D.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4667

Opis Gry

Specjalne wydanie serii taktycznych gier akcji Hidden and Dangerous. W jego skład wchodzą: Hidden and Dangerous Deluxe (czyli poprawiona wersja części pierwszej cyklu), Hidden and Dangerous 2 oraz dodatek Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla.

Hidden and Dangerous Deluxe to specjalna wersja „Deluxe” słynnej taktycznej gry akcji zespołu Illusion Softworks, która pozwala graczom przenieść się do czasów II Wojny Światowej i pokierować oddziałem żołnierzy operującym na terytorium III Rzeszy. Zawiera pełną wersję gry Hidden and Dangerous oraz dodatek do niej Fight For Freedom. Autor tej wersji, czeski zespół Lonely Cat Games, znacznie poprawił engine graficzny, teraz gra wykorzystuje możliwości pakietu DirectX 8.1. oraz najnowszych akceleratorów graficznych (m.in. hardware vertex processing, dynamic shadows), usunął szereg uciążliwych błędów, a także udoskonalił tryb rozgrywki wieloosobowej. Ponadto Hidden and Dangerous Deluxe może zostać uruchomiona na komputerach z systemami Windows 2000 oraz Windows XP. Reasumując, jest to nowa odsłona bardzo dobrej gry, z lepszą grafiką, mniejszą ilością błędów i łącznie 32 misjami do przejścia. Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.

W Hidden and Dangerous 2 tak, jak i w pierwszej części, dowodzić będziemy grupą komandosów. Tym razem jednak nasza główna postać nie jest fikcyjna. Mamy możliwość wcielić się w porucznika Garego Bristola, który w latach II Wojny Światowej był członkiem brytyjskich sił specjalnych SAS. Nasi komandosi będą mieli do wykonania 23 misje podzielone na 9 kampanii rozgrywających się w różnych rejonach okupowanej Europy. Część z nich była inspirowana właśnie wojennymi doświadczeniami głównego bohatera. Hidden & Dangerous II wykorzystuje całkowicie nowy engine, co w bardzo pozytywny sposób odbiło się na poziomie grafiki. Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.

Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla to pierwszy oficjalny add-on do wydanej pod koniec 2003 roku taktycznej gry akcji Hidden And Dangerous 2, w której stawaliśmy na czele niewielkiego oddziału wykonującego różnorakie zadania w trakcie II Wojny Światowej. Dodatek nie wprowadza do mechaniki gry żadnych udziwnień, mamy tu do czynienia ze standardowym add-onem poszerzającym wybrane elementy zabawy. Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.

Pozdrawiam i życzę miłego pobierania
DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowali:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby skomentować